Cauta
Cautare

Cariere

“Sa formezi o echipa este doar inceputul.  Sa ramai impreuna este progresul. Sa lucrezi impreuna este succesul” – Henry David Thoreau

Descopera o echipa profesionista si competitiva  ce cauta in permanenta solutii inovative intr-un context provocator. Wellborn este primul spital din Romania dedicat in exclusivitate fertilitatii! Suntem un jucator important pe piata medicinei materno-fetale si Reproducerii Umana Asistata din Romania. In Spitalul Wellborn suntem dedicati  in a asigura satisfactia clientilor nostri, construind  cariere profesionale de succes pentru angajatii nostri.

Echipa Wellborn crește permanent!

Medici specialisti Reteaua Medicala Wellborn – Bucuresti

Reteaua Medicala Wellborn activeaza de peste 19 ani pe piata serviciilor medicale private, fiind un sistem medical complet, care pune în valoare sănătatea, ca o stare continuă.

Bazandu-ne pe experienta si recunoasterea serviciilor de calitate oferite, pentru a veni in ajutorul persoanelor care opteaza pentru servicii la cel mai inalt standard medical, intr-un mediu sigur si prietenos, Reteaua Medicala Wellborn deschide un nou spital – Spital de Oftalmologie Wellborn. Spitalul este situat intr-o zona privilegiata, in imediata apropiere a statiei de metrou Gorjului. De asemenea, in cadrul noului Spital Wellborn se vor acorda servicii medicale in ambulatoriu de specialitate pentru urmatoarele specialitati medicale:

  • obstetrica-ginecologie;
  • endocrinologie;
  • cardiologie;
  • pediatrie;
  • ORL;
  • medicina interna;
  • gastroenterologie;
  • urologie;
  • echografie generala.

Pentru consolidarea echipei din cadrul Retelei Medicale Wellborn, precum si pentru buna dezvoltare a serviciilor medicale de ambulator si spital, asteptam cu drag noi medici specialisti, cu program de lucru full – time sau part – time ( obstetrica-ginecologie – cu competenta in echografie, endocrinologie – cu competenta in echografie, cardiologie – cu competenta in echografie, pediatrie, ORL, medicina interna – cu competenta in echografie, gastroenterologie – cu competenta in echografie si endoscopie, urologie – cu competenta in andrologie ) ce isi vor desfasura activitatea in cadrul noului Spital Wellborn.

Cerinte:

  • certificat obtinere grad profesional;
  • autorizatie de libera practica si asigurare malpraxis in termen de valabilitate.

Principalele atributii:

  • consultatii de specialitate;
  • echografii

Beneficii:

  • conditii de lucru la cel mai inalt standard medical;
  • posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
  • pachet salarial motivant;
  • program flexibil ( full – time sau part – time );
  • dotari de ultima generatie, sustinerea perfectionarii medicale.

Va asteptam cu drag in Reteaua Medicala Wellborn. CV-urile si aplicatiile se pot trimite si pe adresa de e-mail alexandra.stan@wellborn.ro.

Medic specialist Radiologie – Imagistica Medicala TARGOVISTE

Candidatul ideal

Cerinte:
– Studii superioare medicale (Facultatea de Medicina);
– Certificatul de obtinere al gradului profesional;
– Autorizatie de libera practica si asigurare de raspundere civila profesionala valabile;
– Disponibilitatea de a lucra in contract cu Casa de Asigurari de Sanatate;
– Competenta in efectuarea de radiografii, CT, RMN, interpretare rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
– Efectuarea de radiografii, CT, RMN, interpretare rezultate.

Beneficii:
– Conditii de lucru la cel mai inalt standard medical;
– Acces la dotari de ultima generatie;
– Sustinerea pregatirii medicale continue;
– Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail