Servicii gratuite prin CAS - Regim ambulatoriu - Ecografii morfologice trim I,II - Ecografii endovaginale - Consultatii ginecologice
  • Wellborn - spital de fertilitate si medicina materno-fetala
  • Programari
    031.9105
  • Luni - Vineri
    7:30am - 20.00pm
  • Cauta
    in website

Spital Wellborn Militari |

Agent vanzari servicii medicale

Angajam agent de vanzari cu experienta in domeniul vanzarii de servicii medicale, pentru zona Bucuresti.

Candidatul ideal:

Studii superioare (avantaj: medicina)
Experienta cel putin 2 ani pe un post similar
Capacitatea de a invata si intelege piata serviciilor medicale
Foarte bune abilitati de negociere si comunicare
Experienta in promovare oferte in cabinete medicale, clinici si lanturi farmaceutice
Abilitati de management teritorial
Organizare si planificare, orientare spre rezultate
Seriozitate, responsabilitate
Carnet de conducere categoria B.
Descrierea jobului:
Promoveaza produsele companiei catre medici si cadre medicale din institutiile private sau publice, in zona alocata
Promoveaza oferta de produse, servicii, ofertele speciale catre clienti
Promoveaza imaginea companiei si participa la activitati specifice
Identifica noi oportunitati de business si mentine relatia cu clientii
Realizeaza numarul de vizite stabilit si indeplineste obiectivele propuse
Emite diverse rapoarte la solicitarea sefului ierarhic superior.

Va asteptam cu drag in reteaua medicala Wellborn, CV-urile si aplicatiile se pot trimite pe adresa veronica.lotcov@wellborn.ro