Clinica Promed System Targoviste | Targoviste

Manager operational Clinica Promed System Targoviste

Candidatul ideal

- absolvent de studii economice

- absolvent de studii medicale, cu experienta de minim 3 ani in management

- persoana cu o gandire si planificare strategica

- capacitate excelenta de comunicare, diplomatie si negociere

- orientare catre actiune si rezultate

- experienta in administrarea unei clinici medicale este obligatorie

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- coordoneaza intreg personalul din cadrul societatii;

- stabileste sarcinile de serviciu ale intregului personal din subordine, pe care le poate modifica in functie de fisa postului;

- coordoneaza si controleaza activitatea desfasurata de personalul din subordine;

- dezvolta si eficientizeaza afacerea, exercita controlul tuturor activitatilor, de orice natura, ale societatii;

- reprezinta societatea in relatia cu autoritatile statului, comisii si autoritati de reglementare, furnizorii si clientii societatii, asiguratorii, finantatorii;

- urmareste, analizeaza si face previziuni cu privire la situatia financiara a societatii;

Beneficii:

- conditii de lucru la cel mai inalt standard;

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;

- pachet salarial motivant.

Vă așteptăm cu drag în Rețeaua Medicală Wellborn. CV-urile și aplicațiile se pot trimite pe adresele de e-mail: predoi_s@yahoo.com și/sau alexandra.epure@wellborn.ro.