• Programari
    031.9105
  • Luni - Vineri
    7:30am - 20.00pm
  •        
    Social
    Follow US
  • Cauta
    in website

Conducere

Director General: Dr. Silviu Predoi, tel: 0721.208.083, email: silviu.predoi@wellborn.ro


Director Medical Baneasa: Dr. Alin Cristian Burlacu, tel: 0744.321.135, email: alin.burlacu@wellborn.ro

Program audiente: V 10.00-12.00, Spital Wellborn Baneasa, Bucuresti


Manager Promed System Targoviste: Cristian Sgarbura, tel: 0724.009.495, email: cristian.sgarbura@wellborn.ro

Manager Wellborn Baneasa: Alexandru Caracas, tel: 0721.290.795, email: alexandru.caracas@wellborn.ro

Manager Wellborn Militari: Liviu Constantin, email: liviu.constantin@wellborn.ro



Purtator de cuvant: Andreea Manaila, tel: 0723.557.445, email: andreea.manaila@wellborn.ro