• Programari
    031.9105
  • Luni - Vineri
    7:30am - 20.00pm
    Social
    Follow US
  • Cauta
    in website

Spital Wellborn Baneasa | Bucuresti

Ingrijitoare - Spital Wellborn

Principalele responsabilitati:

• Curatarea si dezinfectarea diferitelor spatii, saloane, incaperi sanitare, cabinete de consultatii, sali de interventie, etc.
• Curatenia uzuala si întretinerea ordinii, inclusiv pe coridoare, pe scari, în curtile interioare, etc.
• Respecta etapele pentru curatarea si dezinfectarea suprafetelor murdare conform protocoalelor;
• Pregateste materialele pentru curatenie;

Cerinte:

• Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj;
• Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
• Atentie la detalii;
• Studii liceale finalizate;
• Disponibilitatea de a lucra in 2 ture zi;
• Disponibilitate de a lucra sambata.

In situatia in care considerati ca indepliniti criteriile de mai sus si doriti sa lucrati intr-un mediu competitiv alaturi de o echipa de profesionisti, asteptam aplicatia dumneavoastra.
Vor fi contactati doar candidatii selectati .

Trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de mail: catalina.puia@wellborn.ro