Bucuresti

Reprezentant Medical – Reteaua Medicala Wellborn

Candidatul ideal

Cerinte:

- Minim 1 an experienta ca reprezentant medical;

- Cunostinte avansate de operare PC;

- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- Spirit de initiativa si perseverenta;
- Abilitati dezvoltate de comunicare, negociere, spirit de echipa;
- Abilitati de organizare si atitudine proactiva.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Identifica si contacteaza medicii in vederea promovarii serviciilor medicale;

- Identifica potentiali colaboratori si dezvolta parteneriate pe termen lung;
- Intocmirea ofertelor pentru pacienti;
- Intretinerea relatiilor cu medicii colaboratori;

- Actualizarea bazei de date privind pacientii si medicii colaboratori;

- Administrarea si dezvoltarea permanentă a portofoliului de pacienti;

- Monitorizarea executarii corecte a contractelor si a acordurilor cu pacientii si medicii colaboratori;
- Rezolvarea prompta a sesizarilor primite de la pacienti;

- Monitorizeaza evolutia pietei serviciilor medicale;

- Promoveaza imaginea si seviciile oferite de Reteaua Medicala Wellborn.

Beneficii:

- Conditii de lucru la cel mai inalt standard medical;

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

Vă așteptăm cu drag în Rețeaua Medicală Wellborn!

CV-urile și aplicațiile se pot trimite pe adresa de e-mail: recrutare@wellborn.ro